Мед - це унікальний за своїми властивостями продукт, який створила матінка Природа і виробляють для нас наші маленькі друзі Бджілки. Мед допомагає нам зміцнювати здоров'є, подовжує активне життя, лікує різні захворювання і просто дарує нам задоволення як смачний продукт. Мед є не тільки цінним продуктом харчування, але і важливим товаром у торгівлі.

Український ринок меду є одним з найбільш перспективних на сьогоднішній день. Ми, українці, як і більшість слов'ян, дуже любимо мед і вживаємо його цілий рік. Середнє споживання меду у нас становить близько 1 кг на рік на одну людину, що є одним з найвищих показників у світі. З давніх часів Київська Русь славилася своїм медом і воском, які поставлялися по всьому світу. І сьогодні, продовжуючи традиції своїх славних предків, Україна стабільно входить до п'ятірки найбільших виробників меду в світі, з середнім виробництвом 50-70 тисяч тон меду на рік.

Компанія «Українська Медова Група» (УМГ) працює з 2004 року і є одним з лідерів внутрішнього медового ринку України. Ми виробляємо мед під торговою маркою «Пасіка» і маємо надійну систему контролю за якістю продукції, що випускається. У складі компанії є виробничий комплекс з переробки меду, який оснащений сучасним обладнанням по розфасовці та упаковці меду.

Місія «Української Медової Групи»- це поширення здорового способу життя на землі шляхом збільшення споживання меду та іншої продукції бджільництва. Ми запрошуємо і Вас приєднатися до нас у цій добрій справі і налагодити спільне взаємовигідне співробітництво.