Компанія «Українська Медова Група» (УМГ) працює з 2004 року і являється одним з лідерів внутрішнього медового ринку України. Поштовхом до початку бізнесу виявилася тенденція щодо збільшення споживання більш натуральних і корисних продуктів харчування, а мед є одним з основних  таких продуктів.

 Місія «Української Медової Групи» – це поширення здорового способу життя на планеті через збільшення споживання меду та іншої продукції бджільництва.

 УМГ має власне виробництво та налагоджену систему закупівель меду.   В цьому році, разом із французькими консультантами, ми завершили модернізацію власного виробництва, яка продовжувалась майже 6 місяців. Таким чинoм, на сьогоднішній день ми маємо в Украні сучасний завод по переробці меду і можемо сміливо пропонувати нашу продукцію для європейських споживачів.

 Наша компанія виробляє мед під власною торговельною маркою «Пасіка» і має надійну системуконтролю за якістю виробництва продукції. УМГ працює напряму практично з усіма відомими торговельними мережами України, в тому числі Ашан, Сільпо, Фуршет, Білла, Велика Кишеня, Новус, X5 Retail Group, Караван, Мегамаркет та інші. Всі поставки в дані магазини ми робимо напряму, без всілякого роду посередників, що дозволяє нам тримати привабливі ціни на мед і гарантувати його якість. Ми ведемо постійний контроль за якістю нашої продукції. Як результат цього, продукція під тм «Пасіка» багато раз займала призові місця по якості та  перемагала в різного роду конкурсах та дегустаціях.

Ми прагнемо до побудови доброзичливих та довгострокових відносин з нашим партнерами і запрошуємо всіх бажаючих до налагодження взаємовигідного співробітництва.